Členská výroční schůze

Členská výroční schůze se konala dne 9.1. 2016 v zasedací místnosti v budově Obecního úřadu Libočany.

Schůzi zahájil starosta SDH René Sádovský, který zhodnotil uplynulý rok z pohledu našeho sboru a dále přednesl plán činnost na rok 2016, který byl následně schválen. Z plánu činnosti stojí za zmínku Josefská zábava, akce Uklidmě Česko, ukliďme Libočany, tradiční turnaj v nohejbale a soutěž TFA Ocelový hasič.

Poté pokladník Markéta Sádovská přednesla zprávu o stavu našich financí a velitel Tonda Hrušovský vyhodnotil činnost výjezdové jednotky. Ke slovu se dostali i naši hosté a to starosta OS SH ČMS Louny starosta KS SH ČMS Ústeckého kraje Jiří Henc a velitel požární stanice HZS v Žatci ing. Mjr. Pavel Bém.

Na závěr bylo předáno ocenění naším členů, čestné uznání SDH si převzali : Milan Adamka, David Bidmon, Jaroslav Trčálek, Aneta Honová, Pavlína Karlovská, Hana Dörflerová, Miloslava Darebná a Ludvík Urban.

Čestné uznání OSH bylo předáno Petru Koutovi a Honzovi Sudorovi

Medaile za příkladnou práci byla udělena Petru Vackovi a Honzovi Guttmannovi

Medaile za zásluhy: Jaroslavu Holasovi a Petru Darebnému.

Posledním oceněným byl Tonda Hrušovský, neboť následující den dovršil 50. rok svého života.

Po skončení oficiální části následovalo občerstvení, které tentokrát bylo plně v naší režii. Během občerstvení se též konala volná diskuze a zábava a to až do brzkých ranních hodin.

Za občerstvení patří velký dík Marcele a Markétě Sádovských.